Selena Gomez ka rrëfyer me anë të një videoje ‘live’ në ‘Instagram’ së bashku me miken e saj Miley Cyrus se pas kaq kohësh është diagnostikuar me bipolaritet.

“Pas shumë vitesh që kalova një sërë gjërash, kuptova se vuaja nga bipolariteti”, është shprehur 27-vjeçarja. Ky lajm i ka befasuar ndjekësit e Gomez, të cilët e kanë vlerësuar sinqeritetin e këngëtares. Kujtojmë se Selena ka pohuar në intervista të ndryshme se e ka përjetuar keq ndarjen nga Bieber dhe iu desh një kohë e gjatë për t’u rikuperuar.

By I ZH

Leave a Reply