Në mes të Orës policore pas mesnate sot rreth orës 3.15 të mëngjesit, tani për tani persona të panjohur me anë të benzinës e kanë djegur lokalin e njohur në Shkup “Oper Pub”, I cili gjendet në afërsi të objektit të “Opera dhe Baleti”, raporton portal “A1on”, transmeton Gazeta Lajm. Ja dhe video të cilin e ka siguruar ky portal:

By I ZH