Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp tha se sot kanë ndërruar jetë dy persona nga koronavirusi. Një 63-vjeçar nga Labunishta e Strugës që ishte paraqitur në gjendje të rëndë shëndetësore dhe një tjetër nga Kumanova. Kanë dalë 3 pacientë nga spitali, priten të bëhen edhe 4 testet të tjera për herë të dytë dhe nëse dalin negativ do të lëshohen edhe ata në shtëpi.

By I ZH

Leave a Reply