Bayern Munchen po e sfidon koronavirusin me plane konkrete.

Skuadra e madhe gjermane po mendon për të ardhmen dhe plani i saj ka filluar me njeriun që mbanë ADN-në e ekipit, Thomas Muller.

Sulmuesi legjendar i Bayern, Muller ka vazhduar kontratën me bavarezët deri në vitin 2023.

By I ZH

Leave a Reply